close
Parafia

Msza Św. Jubileuszu Budowy Kościoła

Serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę św. Jubileuszu Budowy Kościoła w Ciścu, pod przewodnictwem ks. bpa Romana Pindla, która odbędzie się w sobotę 05.11.2022, o godzinie 11.30 (zachęcamy do przybycia już na 11.15).

Pragniemy, by każdy mógł uczestniczyć w tych wyjątkowych wydarzeniach. W związku z tym uruchomimy transmisję z mszy świętej, by za pośrednictwem Internetu zawitać w domach osób starszych i schorowanych, które nie będą mogły pojawić się w naszym kościele.

Wszystkie szczegóły odnośnie transmisji będziemy udostępniać na naszym profilu na FB oraz na stronie parafialnej w sobotę. Prosimy, by wesprzeć osoby starsze i zorganizować dla nich dostęp do technologii, która pozwoli na uczestnictwo w tych wydarzeniach przez Internet.

Tagi: strona-glowna