close
Nowa strona parafialna

Miło nam poinformować, że strona Parafii Cisiec otrzymała nowe szaty graficzne.

Po kilku latach pożegnaliśmy się z nieco już przestarzałym designem, na rzecz nowoczesnego stylu, nastawionego na promowanie wartościowych treści. Na stronie pojawiać się będą bieżące informacje z życia Parafii oraz grup parafialnych, działających w jej obrębie.

Chcielibyśmy, by strona odzwierciedlała wydarzenia, które mają miejsce na co dzień wokół naszego kościoła parafialnego, jak i istotne obserwacje dotyczące życia chrześcijańskiego i religijnych wydarzeń na świecie. Dotychczas centrum naszych działań był profil w portalu Facebook, który wciąż będzie prężnie działał, jednak jego osią będzie strona parafialna i to właśnie tutaj będziemy chcieli publikować treści bezpośrednio, by później kolportować je za pomocą innych portali.

Stawiamy sobie ambitne cele, mamy wiele pomysłów i liczymy na każde merytoryczne wsparcie ze strony Czytelników. Jeżeli czujesz, że mógłbyś pomóc, przez publikację zdjęć, artykułów czy pisanie reportaży z ważnych wydarzeń religijnych w naszej parafii – zachęcamy do kontaktu!

Jesteśmy dostępni przez portal Facebook, adres email: parafia@cisiec.eu oraz, przede wszystkim, w Kancelarii Parafialnej.

Zapraszamy i życzymy częstych odwiedzin!

Zdjęcie zrobione przez Josh Applegate zamieszczone w serwisie Unsplash.

Tagi: strona-glowna